Hakkımızda

          Kurumumuzun ilk şubesi, 2010 - 2011 eğitim öğretim yılında Başakşehir Onurkent'te hizmete başlamıştır.

          Personelimiz güler yüzlü, misafirperver, kibar olup idealist insanlardır. Eğitim işinin hassaslığının farkında olup  alanlarında uzmanlaşmışlardır.  Hedefimiz, dinamik ve tecrübeli kadromuzla geleceğe yön verecek öğrenciler yetiştirmektir.

         "Öğrenemeyen öğrenci yoktur, harekete geçirilemeyen öğrenci vardır, öğrenciyi tüm öğrenme süreçlerinde motive et." ilkesiyle çalışmaktayız. Her öğrencinin "özel" olduğunun bilincinde olup ona göre bir eğitim öğretim ortamı hazırlamaktayız.

          Özgüveni yüksek, başarılı, çalışkan, çevresine ve tüm insanlara saygılı, davranışlarının sorumluluğunu bilen bireyler yetiştirmekteyiz. Öğrencilerimize düşünme, sorgulama, üretme, analiz ve sentez yapabilme yeteneklerini kazandırmaktayız.

         Okuduğunu anlama, yorumlama, sebep sonuç ilişkisi kurma yeteneğinin oluşması ve gelişmesi için kitap okumaya özel bir önem vermekteyiz.

         Hz. Muhammed'in: "Beşikten mezara kadar ilim öğreniniz.", Hz. Ali'nin "Bana bir harf öğretenin kölesi olurum." sözü, atalarımızın: "Ağaç yaş iken eğilir." uyarısı, Albert Eınsteın'in: "Bir ülkenin geleceği, o ülke insanlarının göreceği eğitime bağlıdır." vecizesi, Çinlilerin: "Bir yıllık refah istiyorsan tahıl yetiştir, on yıllık refah istiyorsan ağaç yetiştir,  yüz yıllık refah istiyorsan insan yetiştir." öğütlerini dikkate alarak çocuklarımızı ve gençlerimizi yetiştirmenin öneminin farkındayız.

 

                                                                                                                                  Semra ÖZÇELİK

                                                                                                                                               Kurucu Müdür